خدمات

ساخت پهپاد

ساخت پهپاد

شرکت آسمان پردازان اسپادانا (درونا)، شرکت ارائه دهنده خدمات پهپادی و فناوری که از سال ۸۵ تا کنون به طور تخصصی در این زمینه در حال فعالیت میباشد و با توجه به رشد چشمگیر این تکنولوژی در دنیا و نیاز کشور در حوزه تولید داخلی این محصولات افتخار آن را داریم که در حوزه ساخت انواع پرنده های بدون سرنشین افق پرواز و عمود پرواز با کادری مجرب و کار آزموده در راستای تحقق شعار تولیدملی افتخار ایرانی گام بلندی برداریم .

شبیه ساز پرواز

شیه ساز پرواز یک دستگاه دونفره برای آشنایی و آموزش خلبانی از سطوح ابتدایی تا حرفه ای است . کابین این شبیه ساز دقیقا مشابه کابین پرنده واقعی بوده و در طراحی و ساخت آن از آخرین تکنولوژی ها و روش های ساخت و تولید بهره گرفته شده است . سیستم حرکتی و سیستم تصویری با زاویه دید مطلوب می تواند حس جذاب خلبانی را برای کاربران به ارمغان آورد . افراد در این شبیه ساز قادر به یادگیری اجزا ،کابین ،سیستم های کنترل ، مانورها،شرایط اضطراری و همچنین مواجه با شرایط بحرانی هستند . یک خلبان ماهر در کنار دانشجو و در کابین می تواند ضمن نظارت بر عملکرد دانشجو ،عملیات پرواز در روز ، پرواز کور و همچنین ناوبری را به دانشجو آموزش دهد 

شبیه ساز پرواز
تعمیر پهپاد

تعمیر پهپاد

آسمان پردازان اسپادنا با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان، واحد تعمیرات را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیرات محصولات DJI راه اندازی نموده است. واحد تعمیرات ما با بهره گیری از تجربه چندین ساله در زمینه تعمیرات سخت افزار، استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری را با قطعات اورجینال و همچنین تیم تعمیرات نرم افزاری این مرکز، با دارا بودن آرشیو کامل نرم افزارهای مرتبط به کلیه کوادکوپتر ها، مناسب ترین قیمت به مشتریان محترم ارائه می دهد.

نقشه برداری هوایی

برای ایجاد نقشه های دو یا سه بعدی با روش تصویر برداری هوایی با پهپاد یا همان نقشه برداری هوایی با پهپاد، دوربین بر روی هواپیمای بدون سرنشین نصب می شود. معمولاً ثابت کننده دوربین آن را با محور عمودی به سمت زمین نگاه می دارد. با استفاده از فتوگرامتری هوایی می توان مدل های سه بعدی، تصاویر قائم سازی شده (ارتوفتو)، ابر رنگی نقاط تولید کرد. از این محصولات می توان نقشه های توپوگرافی، نقشه های پارسل شهری، کاداستر و سایر نقشه های موضوعی را تولید یا استخراج نمود.

دلایل متعددی وجود دارد که چرا نقشه برداران زمینی به طور فزاینده ای پرنده های بدون سرنشین را به تجهیزات خود اضافه می کنند. پروژه های بزرگ که زمان زیادی برای نقشه برداری زمینی می برند، اغلب می توانند در کمترین زمان و با همان کیفیت با عرضه محصولات جانبی بیشتر، نقشه برداری شوند. تکنولوژی UAV همچنین برای سایت هایی که دسترسی دشواری دارند یا مکان هایی مانند معادن، دامنه های ناپایدار که برای ارسال نیروی زمینی بسیار خطرناک می باشند، ایده آل است. با این حال  این روش نیز چالش های خاص خود را دارد.

 ما به عنوان متخصصان نقشه برداری هوایی مجهز به تجهیزات کاملا حرفه ای از قبیل پرنده های عمود پرواز (کوادکوپتر، اکتاکوپتر) و هواپیمای فیکس وینگ قادریم مناطق بزرگی از زمین را در مدت زمان مناسب و با هزینه بسیار ایده آل، با جزئیات بیشتر نسبت به روش های نقشه برداری زمینی، در مقیاس بزرگ به نقشه درآوریم.